Güvenliğinizi artıracak sonsuz olasılıklar...

lg_VMI_security1

Neden VMI?

VMI, X-ray teknolojisinin üretiminde ve geliştirilmesinde dünya liderlerinden biridir. Güvenlik tarama teknolojisinde dünya için sürekli yenilikler yapıyor ve daha iyi çözümler geliştiriyoruz; Geniş tecrübe birikimimiz sayesinde, x-ray teknolojisinde herhangi bir alan için en iyi çözümleri sunarak müşterinin ihtiyaç duyduğu tüm desteği sağlıyoruz.

"Bize güvenebilirsiniz."

VMI, x-ray güvenlik taraması için çözümler geliştirmeye odaklanan ve toplumdaki yaşam kalitesinin iyileştirilmesine katkıda bulunan küresel bir şirkettir. Ürünlerimizin mükemmel bilimsel temelleri  ve hizmetlerimizin kabul görmüş kalitesi vardır.

X-ray teknolojisinde 30 yılı aşkın deneyime sahip olan VMI Grubu, beş kıtada yer almakta olup, tüm dünyada 600'e yakın doğrudan ve dolaylı işortağı ile çalışmaktadır.

VMI; hizmet, yatırım, inşaat ve tıbbi teşhis ekipmanı alanlarındada faaliyet gösteren Prime Holding Grubu'nun güvenlik bölümünün bir parçasıdır.

Ürünler ve Çözümler

VMI pazarda, müşterilerine tam memnuniyet garanti eder, çünkü ürün imalatı, kurulum, garanti, bakım ve işletme de dahil olmak üzere eksiksiz güvenlik çözümleri sağlıyoruz.

Ayrıca, müşterilerimize dünya genelinde projelerimizin başarısını garanti eden geniş kapsamlı bir uzman teknik destek ağı sunmaktayız.

scan_jeep-15
ÜRÜNLER