Hakkımızda

Uzman ekibimizle Havacılık ve Kamu Güvenliği projelerinde kamu kuruluşlarına ve özel sektöre teknik ve stratejik çözümler sunuyoruz.

1994 yılında kurulan ETDS, kuruluşundan bu yana uzmanlaştığı Havacılık ve Kamu Güvenliği Sistemleri konusunda uzman ekibiyle, şirketlere ve kamu kurumlarına teknik ve stratejik çözümler sunmaktadır.

ETDS, dünyanın önde gelen güvenlik çözümleri sağlayıcılarının gururlu bir temsilcisi ve teknik servisi olmuştur. Müşterilerimize sadece, Havacılık, Sınır kapıları, Gümrükler, Elçilikler, Konsolosluklar ve Kamu güvenliği konularında en son teknoloji ve uzmanlığı getirmekle kalmıyor, aynı zamanda yüksek vasıflı mühendislerimizle, kurduğumuz sistemler için haftada 7 gün, yılda 365 gün özel teknik servis ve bakım sağlıyoruz. 

Yılda 365 gün 7/24 teknik destek sunarak, müşterilerimizin ihtiyaç ve çıkarlarını en üst düzeyde dürüstlük ve tarafsızlıkla karşılamak için elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız. Sektörümüzde deadline-son tarihin gerçekten ne anlama geldiğini biliyor ve uzman mühendislerimizin özverisiyle, yerel yedek parça depolarımızın koordinasyonu ve güçlü destek ekibimizle, işi zamanında, düzgünce bitirmeye çalışıyoruz.

ETDS'de, başarılı projelerin iş başında doğru insanlara sahip olmaya dayandığını biliyoruz. Ekibimiz, sektördeki en deneyimli profesyonellerden bazılarını içermektedir: Elektrik, Makine Mühendisleri, Teknik Danışmanlar, Saha Servis Uzmanları ve Destek Personeli. Projenizin büyüklüğünden bağımsız olarak, işinizde bizden en iyisini bekleyebilirsiniz.

Türkiye'de 1994'ten beri birçok Havalimanı, Sınırın, Gümrük, Elçilik ve Konsolosluğun güvenliğine katkıda bulunduk. Projenizin her detayına azami özen göstererek sadece işimizi yapmakla kalmadık, doğru dürüst bir şekilde yaptık.

Projenizin büyüklüğünden bağımsız olarak, size ulaşılabilecek en iyi sonucu vaat ediyoruz. Projenize katkıda bulunmaya ve sizi bir sonraki seviyeye taşımaya hazırız.

Çoğu şirket size tavsiyelerde bulunabilir. ETDS sonuç verir.